Vitara
Swift
/ Modeļi /

Vitara

Nemainīgs komforts

Suzuki Vitara ir stingra, taču tajā pašā laikā aprīkota ar nevainojamu amortizācijas sistēmu, kas braukšanu padara ļoti patīkamu. Tā nemanāmi izvedīs cauri pat vislielākajām bedrēm. Stabilitāte raksturo Suzuki Vitara vislabāk, neatkarīgi no laika apstākļiem- dubļi, sniegs vai lietus, Vitara tas šķitīs kā tīrais nieks.

Praktiskums
Ja Tavās dzīslās nerit sportista asinis un nealksti pēc dinamiskas automašīnas, Vitara ir arī lielisko piemērota kā ģimenes automašīna. Ceļojot nav jāraizējas par tā ietilpību un vai visiem pasažieriem pietiks vietas. Vietas pietiks pieciem pasažieriem un bagāžas maksimālā ietilpība ir 1120 litri, kas dod iespēju ceļot pat uz tālākām vietām.

Drošība
Mūsdienās izvēloties automašīnu, nereti lielāko lomu spēlē drošība un jāmin, ka Suzuki Vitara ir aprīkota ar jaunākajām drošības iekārtām. Automašīna ir aprīkota ar priekšējiem drošības spilveniem vadītāja un priekšējo pasažieru pusē, kā arī ceļgalu drošības spilveni, bērnu sēdeklīša stiprinājuma punkti, ABS ar EBD funkciju un citas vitāli nepieciešamas drošības iekārtas.

Eksterjers
Automašīna veidota ar modernu ārējo tēlu. Tam esošā panorāmas jumta lūka dod iespēju baudīt brauciena burvību visā tā krāšņumā. Jumta reliņi kalpos kā lieliska iespēja doties izbraucienos pie dabas kruts, ņemot līdzi papildus bagāžu. Automašīna ir aprīkota arī ārējiem durvju rokturiem dažādās krāsās, spārnu dekoru, priekšējo režģi un daudzām citām parocīgām lietām

Interjers
Suzuki Vitara ir ļoti parocīga, minot, ka salonā ir iebūvēts salona apgaismojums, saulessargi, USB kontaktligzda, durvju apdare, gaisa kondicionētājs un citas ērtas ierīces. Interjers ir veidots ļoti prasmīgi un izstrādāts pat līdz niecīgākajai detaļai, lai ieintriģētu un simpatizētu pašus prasīgākos interesentus.