/ SWIFT /

SWIFT 4×4 HYBRID

Stilīgais Suzuki Swift tagad ir pieejams arī kā pašlādējošs hibrīdauto ar tā klasē labāko aprīkojumu. Swift hibrīdauto ir 1,2 Dualjet dzinējs ar optimālu, mazgabarīta automobiļiem piemērotu hibrīdsistēmu un izcilu kopējo balansu, kas nodrošina degvielas ekonomiju un ietilpību. Hibrīda sistēmas jauda ir 2,3 kW, maksimālais griezes moments 50 Nm. Četru riteņu piedziņas Swift Hybrid vidējais degvielas patēriņš ir tikai 4,5 l / 100 km, un CO2 emisija - 101 g / km.

Standarta modelis ietver prožektora tipa priekšējos LED lukturus ar LED dienas gaitas lukturiem un aizmugures LED kombinētajiem lukturiem, tālo gaismu palīgsistēmu un miglas lukturiem.

Daudzfunkcionālā 3 spieķu ādas stūre ar ergonomiski izvietotām pogām ļauj Jums izmantot audio atskaņošanu, tālruni, adaptīvo kruīza kontroli un ātruma ierobežotāju, nenoņemot rokas no stūres. Swift ir arī elektriski darbināmi logi priekšpusē un aizmugurē, bezatslēgas piekļuves sistēma un 16” vieglmetāla diski.

Navigācija un atpakaļskata kamera

7 collu skārienjutīgais displejs ļauj intuitīvi izmantot multivides funkcijas, tai skaitā audio atskaņošanu, brīvroku tālruni, navigācijas sistēmu un viedtālruņa integrāciju. Funkcijas var izvēlēties četros galvenajos darbības režīmos — Listen (Klausīšanās), Call (Zvanīšana), Drive (Braukšana) un Connect (Savienošana). Smartphone Linkage Display Audio darbojas ar iepriekš uzinstalēto lietotni Apple CarPlay, Android AutoTM un MirrorLinkTM. Savienojot saderīgu iPhone ar USB palīdzību, Apple CarPlay ļauj Jums veikt tālruņa zvanus, piekļūt mūzikai, nosūtīt un saņemt ziņas, kā arī iegūt braukšanas norādes, izmantojot balss komandas vai pieskaroties audio displejam. Izmantojot navigācijas sistēmu, jūs varat doties uz jaunām vietām, neuztraucoties par automobiļa novietošanu stāvvietā. Atpakaļskata kamera palīdz jums novietot automobili stāvvietā pat šaurākajās vietās.

Drošība palielina jūsu pārliecību

Adaptīvā kruīza kontrole. Kad priekšā atrodas transportlīdzeklis, adaptīvās kruīza kontroles sistēma izmanto milimetru viļņu radaru, kas izstrādāts, lai izmērītu attālumu līdz transportlīdzeklim, un automātiski saglabā distanci atbilstoši iestatījumam, kas izvēlēts no trīs iespējamiem iestatījumiem*. Kad priekšā nav transportlīdzekļa, sistēma saglabā autovadītāja iestatīto ātrumu (no 40 km/h līdz 160 km/h).

*Distance transportlīdzekļu starpā ir atkarīga no transportlīdzekļa ātruma.

1. Pastāvīga ātruma kontrole

Izvēlieties savu braukšanas ātrumu, kad priekšā nav transportlīdzekļu.

2. Ātruma samazināšanas kontrole

Ja priekšā ir lēnāks automobilis, Swift attiecīgi pielāgo ātrumu, lai garantētu Jūsu drošību.

3. Ātruma palielināšanas kontrole

Ja priekšā atrodas lēnāks automobilis un Jūs nomaināt braukšanas joslu, Swift automātiski palielina ātrumu līdz izvēlētajam braukšanas ātruma iestatījumam.

Dubultā sensora bremzēšanas atbalsta sistēma

Šī standarta funkcija izmanto pie vējstikla piestiprinātu teleskopisku kameru un lāzera sensoru, lai noteiktu priekšā esošus automobiļus vai gājējus, kā arī brīdina par sadursmes iespējamību. Ja autovadītājs veic ārkārtas bremzēšanu, sistēma aktivizē ārkārtas bremzēšanas spēku, kas palielina bremzēšanas efektivitāti. Ja sistēma pati nosaka, ka no sadursmes nevar izvairīties, pretsadursmes atbalsta sistēma veic automātisku bremzēšanu.

1. Brīdinājums

Ja sistēma nosaka, ka pastāv sadursmes ar priekšā esošu šķērsli risks, tā aktivizē skaņas brīdinājumu un vizuālu brīdinājumu (daudzfunkcionālajā displejā). Sistēma nosaka nekustīgus objektus, kad braukšanas ātrums ir no 5 līdz 80 km/h, bet kustīgus objektus — kad braukšanas ātrums pārsniedz 5 km/h.

2. Bremžu palīgsistēma

Ja pastāv liels sadursmes ar priekšā esošu šķērsli risks, un autovadītājs strauji bremzē, sistēma aktivizē bremžu palīgsistēmu, palielinot bremzēšanas spēku. Sistēma darbojas, ja braukšanas ātrums ir vismaz 5 km/h.

3. Automātiska bremzēšana

Ja sadursmes ar priekšā esošu šķērsli risks vēl vairāk palielinās, sistēma veic spēcīgu automātisku bremzēšanu, lai novērstu sadursmi vai mazinātu bojājumus. Sistēma veic bremzēšanu, konstatējot nekustīgus objektus, kad braukšanas ātrums ir no 5 līdz 30 km/h, bet kustīgu objektu gadījumā — kad braukšanas ātrums pārsniedz 5 km/h.

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

Ja braukšanas ātrums ir vismaz 60 km/h, brīdinājuma par izbraukšanu no joslas funkcija paredz automobiļa trajektoriju un sniedz autovadītājam vizuālus (displejā un indikatoru veidā) un sajūtamus (stūres vibrāciju veidā) brīdinājumus.

Novirzes brīdinājums

Ja braukšanas ātrums ir vismaz 60 km/h, novirzes brīdinājums aprēķina braukšanas trajektoriju un aktivizē skaņas un vizuālus brīdinājumus, ja automobilis novirzās no trajektorijas autovadītāja miegainības dēļ.

Tālo gaismu palīgsistēma

Ja braukšanas ātrums ir vismaz 40 km/h, tālo gaismu palīgsistēma automātiski pārslēdz priekšējos lukturus no tālajām uz tuvajām gaismām atkarībā no citu transportlīdzekļu esamības un gaismas apstākļiem.

Pārredzams un stilīgs mērierīču panelis

Matētais hroma pārklājums izceļ divas galvenās, sīki iedalītās mērierīces, ko papildina sarkanas un baltas krāsas akcenti. Pārredzamo, sportisko dizainu akcentē galvenajās mērierīcēs ietvertie ūdens temperatūras un degvielas līmeņa rādījumi, kas tās kopumā padara līdzīgas hronogrāfiem. Uzlabotais daudzfunkcionālais 4,2 collu TFT LCD displejs ieņem vietu mērierīču paneļa centrā, lai informētu autovadītāju, sniedzot precīzus un intuitīvi izprotamus datus par automobiļa darbību, piemēram, par gravitācijas spēku, dzinēja jaudu un griezes momentu, kā arī akseleratora un bremžu lietojumu.