/ Modeļi /

SWIFT

Suzuki Swift – viegli vadāms

Automašīnai ir jāmaina emocijas. Pateicoties tā dizaina un krāsainām ārējām krāsām, no pūļa izceļas Suzuki Swift. Jauns, daudzfunkcionāls, Suzuki Swift atradīs ceļu tavai sirdij! Suzuki Swift braukšanas pieredze nebeidzas, jo Suzuki ir izmantojis zināšanas, kas uzkrātas gadu desmitiem. Pateicoties pavisam jaunajai infrastruktūrai, Suzuki Swift izceļas ar vieglu vadāmību.

Pilnībā aprīkots

Ar Suzuki Smart Audio 7 collu lielu skārienekrānu jūs varat ērti kontrolēt mūziku, video, MirrorLinkTM un ar Apple CarPlay saderīgu mobilo tālruni, radio, mp3, USB un Bluetooth.

Swift kompaktie ārējie gabarīti slēpj pārsteidzoši daudz telpas. Pateicoties jaunajai pamatkonstrukcijai, sēdekļi ir uzstādīti zemāk, tādējādi palielinot galvas augstumā pieejamo telpu gan salona priekšā, gan aizmugurē. Tagad automobilī ērti var sēdēt arī garš cilvēks.

Ja visi automobiļa sēdekļi ir novietoti parastajā stāvoklī, Swift bagāžas nodalījuma ietilpība ir 256 litri, un aizmugurējo sēdekļu atzveltnes var viegli nolocīt (60:40 dalījums). Ja abas aizmugurējo sēdekļu atzveltnes daļas ir nolocītas, Swift bagāžas nodalījuma ietilpība ir 947 litri.

Allgrip Auto ir optimāla četrriteņu piedziņas sistēma, kas dod vadītājam mieru gan ikdienas, gan slidena ceļa apstākļos. Tās hidrauliskā sakabe ļauj jaudu automātiski novirzīt uz aizmugurējiem riteņiem, kad sistēma konstatē priekšējo riteņu saķeres zudumu.

Salons ir izstrādāts, ņemot vērā vadītāja ērtības, – visas pogas un slēdži ir novietoti tieši tur, kur vadītājs tos vēlētos redzēt. Pateicoties projektēšanā izmantotajai filozofijai – “vadītājs kā prioritāte”, iekāpjot automobiļa salonā, rodas vēlme nekavējoties doties ceļā. Sporta automobiļos iepazītais “D” formas stūres rats, īpaši atbalstoši sēdekļi un autovadītāja virzienā pavērstā vidus konsole rada sportisku un kvalitatīvu vidi.

Straujums gaitas paātrinājumā. Izveicība ceļa līkumos. Trešās paaudzes projektēšanā maksimāla braukšanas baudījuma nodrošināšanai īpaša uzmanība ir pievērsta spēka pārvadam un platformai. AllGrip Auto četru riteņu piedziņas sistēma uzlabo drošību un stabilizē braukšanu visos gadalaikos.