/ Serviss /

Rezerves daļas un aksesuāri

Oriģinālās rezerves daļas un papildaprīkojums

CITROËN, SUZUKI, ISUZU UN SSANGYONG oriģinālās rezerves daļas

Mēs varam Jums palīdzēt saglabāt visas Jūsu automašīnas sākotnējās īpašības. Oriģinālās rezerves daļas, kas ir izstrādātas, pateicoties CITROËN, SUZUKI, ISUZU UN SSANGYONG profesionālajai kompetencei, pilnībā atbilst šo auto marku tehniskajai specifikācijai. Tās ir daļa no kompleksa tehnisko pakalpojumu piedāvājuma, kas ļauj Jums vadīt automašīnu ar pārliecību.

CITROËN, SUZUKI, ISUZU UN SSANGYONG aksesuāri

Kvalitāte, drošība un pielāgojamība – CITROËN, SUZUKI, ISUZU UN SSANGYONG piedāvā plašu aksesuāru klāstu, kas ļauj vēl vairāk palielināt Jūsu braukšanas prieku.

Komforts un stils

No vieglmetāla diskiem līdz hromētu elementu komplektiem — mēs piedāvājam daudz dažādu aksesuāru, kas ļauj pielāgot automašīnu Jūsu individuālajām vēlmēm.

Drošība

No pretaizdzīšanas signalizācijas līdz stāvvietā novietošanas sensoriem — mēs piedāvājam daudz dažādu papildaprīkojumu, kas ļauj parūpēties par Jūsu pasažieriem un auto.

Ceļošana un pārvadājumi

No sakabes āķa līdz jumta reliņiem — mēs piedāvājam funkcionālus aksesuārus, kas ļaus pārvietot Jūsu iedzīvi.

Aizsardzība

No dubļusargiem līdz paklājiņiem — mēs piedāvājam aksesuārus, kas nodrošina praktiskus risinājumus Jūsu ikdienas vajadzībām.

Tehnoloģijas

No MP3 adapteriem līdz TomTom navigācijai — mēs piedāvājam modernus aksesuārus, kas ļaus Jums izbaudīt braucienu un atpūsties tā laikā.