/ Modeļi /

REXTON

SsangYong Rexton – pilnībā jauns, patiesi ietilpīgs apvidus auto

Jaunajā Rexton SsangYong ir iekļāvis 60 gadus ilgo pieredzi pilnpiedziņas automašīnu ražošanā – rezultātā ir radīts luksusa klases apvidus auto, kas ir ietilpīgāks un drošāks nekā iepriekšējās paaudzes modelis. Rexton daudzpusīgais aprīkojums apmierina pat prasīgāko klientu vēlmes.

  • Ļoti labs aprīkojums un teicama bagāžas nodalījuma apdares kvalitāte.
  • Īstena apvidus automašīna: sliekšņa rāmis, maiņstrāvas pilnpiedziņa un 224 mm klīrenss.
  • Braukšanas režīmi: 4 High – viegli izbraucamam apvidus ceļam, 4 Low – smilšainam, apsnigušam vai dubļainam ceļam un 2 High – braukšanai pa apgrūtinātas braukšanas ceļiem. Pilnpiedziņas jaudas sadale 50:50.
  • Neatkarīgā saķeres sistēma nodrošina vislabāko saķeri ar nelīdzenu reljefu.
  • Izcila kravnesība – 3000 kg*, braucot ar aizmugurējo piekabi ar bremzēm, un 750 kg, braucot ar piekabi bez bremzēm.
  • Bagāžas nodalījums dalās septiņās daļās* – bagāžas nodalījumā ietilpst pieci sēdekļi, tā tilpums 820 l.

LUKSUSA KLASES APRĪKOJUMS

Rexton salonā ar eleganto un kvalitatīvo apdari skatienu piesaista lielais 9,2” HD skārienjutīgais ekrāns*, kurā iespējams vērotne tikai aizmugurējās kameras attēlu, bet arī navigāciju. Rexton noteikti ir ierīkota viena no labākajām navigācijas sistēmām, jo tā brīdina par visiem uz ceļa esošajiem fotoradariem. Rexton ir ierīkotas Apple CarPlay un Android Auto programmas. Radio stacijas iespējams piefiksēt arī reālajā laikā.

Aukstā laikā neaizvietojama būs stūre ar ādas apdari un apsildes funkciju.* Automātiska divu zonu klimata regulēšana* ļauj vadītājam un tā blakussēdētājam izvēlēties sev piemērotu salona temperatūru.

IZTURĪGS UN UZTICAMS – PATIESI IETILPĪGS APVIDUS AUTO

Īsts apvidus auto ar mūsdienīgu ārējo apdari. Rexton korpusā ir iemodelēts īpašs sliekšņu rāmis, un maināmajā pilnpiedziņas sistēmā ir ierīkotas starplikas.  Aprīkojums, bez kura nespēj iztikt neviens apvidus auto.

Rexton korpuss pie sliekšņu rāmja ir piestiprināts desmit vietās, tā četru slāņu konstrukcija ir spēcīga un izturīga. 81,7% no Rexton korpusa ir izgatavoti no īpaši izturīga tērauda. Sadursmes gadījumā Rexton izturīgais sliekšņu rāmis un tērauda korpuss paaugstinās pasažieru drošības līmeni.  Rexton konstrukcijas izturība uzlabo arī braukšanas ērtības un stabilitāti.

 

KRAVNESĪBA 3000 kg

Jaunais Rexton ir spējīgs vilkt 3000 kg smagu aizmugurējo piekabi! Tomēr Rexton noteikti būtu spējīgs tikt galā arī ar smagākas kravas pārvadāšanu.  Pateicoties pilnpiedziņai un jaudīgajam 2,2 litru dīzeļmotoram, automašīna ir viegli iedarbināma. Lielajā 9,2” HD skārienjutīgajā ekrānā* redzamais stāvvietā novietošanas sistēmas kameras attēls palīdz apgriezt zem piekabes esošo sakabes āķi pareizajā virzienā.

* Pieejams tikai Quartz modeļiem.