/ Informācija /

Par mums

SIA ANDRÉ MOTORS ir lielākais autorizētais Citroën un DS Automobiles automašīnu dīleris Rīgā un Latvijā. Kopš 2018. gada aprīļa uzņēmums ir papildinājis pārstāvētos zīmolus ar Suzuki, SsangYong un Isuzu markām. Uzņēmums sevi ir pierādījis kā uzticamu un uz klientu orientētu tirdzniecības un servisa pakalpojumu centru.

Mēs vienmēr piedāvājam saviem klientiem vislabāko un vajadzībām atbilstošāko risinājumu. Tas apliecina mūsu augsto profesionalitāti un cieņas pilnu attieksmi pret ikvienu klientu, kas ierodas mūsu autocentrā. Tā ir mūsu atbildība, kas nepieciešama klientu velmju īstenošanā un problēmu risināšanā.

Zināšanas, pieredze un pozitīva attieksme ir kvalitatīvas un profesionālas apkalpošanas pamats. Mēs rūpējamies par saviem klientiem piedāvājot tiem visatbilstošākos un optimālākos izmaksu risinājumus. Godīga attieksme, atklāta pieeja un patīkama komunikācija ir pamats mūsu savstarpējo attiecību veidošanai ar klientiem.

Kvalitatīva un savlaicīga apkalpošana, pozitīva attieksme un prasme atrast optimālu risinājumu pat sarežģītās situācijās ļauj mūsu klientiem justies īpašiem un sniedz tiem nepieciešamo pārliecību un drošības sajūtu.