Par mums
Komanda
/ Informācija /

Par mums

SIA ANDRÉ MOTORS kā oficiālais lielākais autorizētais CITROËN un DS Automobiles automašīnu dīleris Rīgā, ir uzticams un uz klientu orientēts tirdzniecības un servisa pakalpojumu centrs.

CITROËN zīmols Latvijā sevi veiksmīgi ir pierādījis kopš 2004. gada, kad dīlera un importētāja darbību aizsāka SIA VEHO. Turpinot attīstīt auto biznesu, SIA VEHO 2016. gada 1. jūlijā autorizēja uzņēmumu SIA ANDRÉ MOTORS par oficiālo CITROËN dīleri Rīgā.

Jaunais CITROËN un DS tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmums tika izveidots un apstiprināts ar mērķi nodalīt mazumtirdzniecības funkcijas no SIA VEHO, nostiprinot CITROËN auto zīmola tirdzniecības pozīcijas Rīgā, tādejādi veicinot ilgtspējīgu un kvalitatīvu auto zīmola apkalpošanas tīklu.

SIA ANDRÉ MOTORS pilnībā pārņēma no SIA VEHO visas tā saistības pret klientiem, kas attiecas uz automašīnu piegādi un servisa pakalpojumu sniegšanu, un veiksmīgi turpina, nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanu ierastajā kārtībā dīlera centrā – Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 90.