/ Modeļi /

MUSSO

Jaunais SsangYong Musso. Pievilcīgs un praktisks.

Satriecošs dizains. Agresīvi dinamisks

Jaunajam Musso ir ideālas tradicionāla pikapa proporcijas ar drosmīgu stilu un izteiksmīgām virsbūves līnijām, kas rada spēka iespaidu un piesaista uzmanību. Tas ir vienlīdz izcils gan bezceļos, gan pilsētā – ideāls sabiedrotais gan darbā, gan atpūtā.

Ejot kopsolī ar laiku, jaunais Musso apvieno modernas tehnoloģijas ar visām tradicionāla pikapa praktiskajām funkcijām. Tam, piemēram, ir standarta aprīkojumā iekļauti LED priekšējie miglas lukturi. Ir pieejami arī augstas intensitātes izlādes priekšējie lukturi.

SsangYong Musso ir tradicionāls pikaps ar pilnpiedziņu un bloķējamu diferenciāli standarta aprīkojumā. Dzinējs un balstiekārta ir piestiprināta pie jauna četrkāršas konstrukcijas Quad Frame rāmja, nodrošinot optimālu stingrību un stabilitāti.

Divi varianti

Musso un Musso Grand ir aprīkoti ar 2,2 litru dīzeļa dzinēju un 6 pārnesumu manuālo vai 6 pārnesumu automātisko transmisiju. Īsta pikapa cienīgas braukšanas īpašības bezceļos un sedanam raksturīgs komforts pilsētā un šosejas.

Plašs un komfortabls salons

Jaunā Musso un Musso Grand bagātīgi aprīkotajā salonā jūs pārsteigs komforta un ērtības funkciju klāsts. Salonā izmantotie kvalitatīvie materiāli vēlreiz apliecina automobiļa luksusa raksturu, bet plašais standarta aprīkojuma klāsts parāda, ka ražotājs ir īpaši padomājis par braucēju vajadzībām.

Digitālais mērinstrumentu bloks

Musso ir 12,3 collu Super-vision TFT-LCD mērinstrumentu bloks. Tas ir arī savienots ar centrālo infoizklaides sistēmu un attēlo kartes un audiosistēmas informāciju tieši vadītāja acu priekšā.

9,2 collu multivides sistēma ar navigāciju

SsangYong Musso standarta aprīkojumā ietilpst skārienekrāns ar navigācijas sistēmu, dubulto Bluetooth funkciju, Apple CarPlay un Android Auto. Papildu aprīkojumā ir pieejams 360 grādu apkārtskata monitors, kas atvieglo manevrēšanu un padara to vieglāku.

E-XDI 220 dīzeļa dzinējs

Maksimālā jauda: 202 ZS (148,6 kW) pie 3800 apgr./min.
Maksimālais griezes moments: 441 Nm ar automātisko transmisiju un 400 Nm ar manuālo transmisiju.
Dzinējs: 2157 cm3.

Bloķējams diferenciālis

Dubļos vai sniegā kāds no riteņiem var izbuksēt vai atrauties no zemes. Šādā situācijā, pateicoties bloķējamajam diferenciālim, abi vienas ass riteņi griežas vienādi, ļaujot automobilim atjaunot saķeri. Bloķējamā diferenciāļa sistēma ietilpst katra Musso standarta aprīkojumā.

Maksimālā velkamās piekabes masa: 3000 kg

Atkarībā no modeļa versijas un transmisijas veida Musso var vilkt līdz 2600–3000 kg smagu piekabi ar bremzēm.

Maksimālais piekabes svars bez bremzēm ir 750 kg. Musso klīrenss ir 215 mm, bet Musso Grand – 220 mm. Musso ir iespaidīgs pagrieziena rādiuss – tikai 5,91 m.

Aizmugures balstiekārta

Musso piecu sviru aizmugures balstiekārta. Tiltu ar virsbūvi savieno 5 sviras un spirālatsperes. Tas ir vienīgais vidēja izmēra pikaps, kas piedāvā spirālatsperu balstiekārtu un nodrošina ērtu braukšanu pat uz nelīdzena seguma. Šāda sistēma ir piemērotāka lietošanai bezceļos un sniedz vieglajam automobilim līdzvērtīgu komfortu, braucot ar mazāku kravas daudzumu.

Musso Grand ir lokšņu atsperu aizmugures balstiekārta. Tā nodrošina komfortablas gaitas īpašības un izcilu vadāmību, pat vedot smagas kravas.

Kontrolējiet situāciju, lai kur jūs dotos

Musso progresīvās braukšanas palīgsistēmas palīdz braukt droši visos apstākļos. Elektroniskā stabilitātes programma rūpējas par braucēju drošību, palīdzot saglabāt virziena stabilitāti, kad kāds no riteņiem zaudē saķeri, bet autonomā avārijas bremzēšana palīdz mazināt nopietnas sadursmes risku, automātiski iedarbinot bremzes, kad tiek konstatēts frontālas sadursmes risks.

Palieciet uz pareizā ceļa

Musso braukšanas palīgsistēmas atpazīst joslas sadalošās līnijas un notur jūs ceļam pa vidu. Konstatējot mēģinājumu pārkārtoties uz citu braukšanas joslu bez ieslēgta pagrieziena rādītāja, tā automātiski koriģē elektriskā stūres pastiprinātāja darbību, lai noturētu automobili pareizajā joslā.
* Papildu aprīkojums.

Frontālas sadursmes brīdinājums

Brīdina vadītāju, kad automobiļa priekšā parādās cits transportlīdzeklis vai gājējs.

Ceļa zīmju atpazīšana

Atpazīst priekšā esošās ceļa zīmes, izmanto rakstzīmju atpazīšanas programmatūru, lai nolasītu tās, un attēlo simbolu infoizklaides ekrānā.
* Papildu aprīkojums.

Priekšā esošā transportlīdzekļa izkustēšanās brīdinājums

Sistēma informē vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis uzsāk kustību.
* Papildu aprīkojums.

Autovadītāja modrības brīdinājums

Ja sistēma konstatē, ka vadītāja modrības līmenis ir būtiski pazeminājies, tā atskaņo brīdinājuma signālu un attēlo paziņojumu instrumentu blokā.
* Papildu aprīkojums.

Praktiskums

Neatkārtojams un izteikti praktisks stils. Dizains ir dinamisks, ar izteiktu, apjomīgu viduslīniju un spārniem, kas saplūst ar aizmugures lukturiem. Katrā kravas kastes stūrī ir nolokāmas cilpas ērtai un drošai kravas nostiprināšanai. Musso Grand kravas kastes ietilpība ir 1262 litri, bet tās 1610 mm garums neapšaubāmi ir lielākais pikapu ar dubulto kabīni segmentā!