/ Modeļi /

KORANDO

SsangYong laiž tirgū pavisam jauno Korando modeli ar mūsdienīgu eksterjera dizainu, izsmalcinātu un ietilpīgu augstākās kvalitātes salonu, uzlabotām vadītāja palīgsistēmām un drošības sistēmām, kā arī jaunākajām savienojamības iespējām.

Jaunā Korando salonā ir vērojams mūsdienīgs dizains un augstas kvalitātes apdares materiāli. Vispārīgo atmosfēru rada metāliski akcenti, lieli 9 collu LCD ekrāni ar TomTom navigācijas sistēmu un sākotnēji uzstādītām programmām Android Auto un Apple CarPlay, kā arī stilīgs atmosfēras apgaismojums un eleganti ādas sēdekļi. Tā ir stila un tehnoloģiju kombinācija, kas reti sastopama automobiļu salonos un ir paredzēta, lai vadītājs izbaudītu braucienus un justos ērti.

Pieejamas trīs salona krāsas: ogļu melna (sēdekļa pārvalks: austs audums, drēbe + TPU un āda), eleganti bēša (sēdekļa pārvalks: austs audums, drēbe + TPU un āda) un espresso brūna (īpaša versija, pieejami tikai ādas sēdekļu pārvalki).

Salīdzinājumā ar priekšteci jaunais Korando kļuvis nedaudz kantaināks. Automobiļa garums sasniedz 4450 mm, tas ir 1870 mm plats, 1620 mm augsts un apveltīts ar 2675 mm riteņu bāzi. Krosovers zīmīgs ar melnas krāsas sliekšņiem un riteņu arkām, bet sānu paneļi – ar L-veida valcējumu.

Salonā ciparu mērinstrumenti un centrā novietots skārienjutīgs multimediju sistēmas ekrāns.

Bagāžas nodalījums var uzņemt 551 litru, bet tā vāku var aprīkot ar elektrisko atvēršanas mehānismu.

Jaunais Korando ir ne tikai svaigs un mūsdienīgs, bet arī saglabā savas praktiskā ģimenes automobiļa īpašības, pateicoties ievērojamai kravnesībai un vilkšanas spējai (līdz 2 tonnām). Šo pavisam jauno C segmenta SUV darbina jauns 1,5 litru benzīna turbodzinējs un uzlabots 1,6 litru Euro 6d dīzeļdzinējs.

1,5 litru benzīna turbodzinējam ir 163 ZS un 280 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 ātrumu manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. 1,6 litru dīzeļdzinējam ir 136 ZS un 324 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 ātrumu automātisko pārnesumkārbu.