/ Modeļi /

Jaunais S-CROSS

JAUNAIS SUZUKI S-CROSS HYBRID

PILNĪGI JAUNS SUZUKI S-CROSS

PĀRVARĒT ROBEŽU

Katrs dzīves posms nes savus izaicinājumus. Un jūs varat viņus satikt pilnībā sagatavoti vai izjust satraukumu, domājot, kā tas varētu notikt. S-CROSS vienkāršo atlasi. Apņēmīgs, pārliecināts SUV dizains ar pārdomātām drošības funkcijām ir tikai sākums. Šī automašīna ir pietiekami ietilpīga draugiem, ģimenei un bagāžai.  AllGrip tehnoloģija palīdzēs jums justies pārliecinātam uz jebkura ceļa, tāpēc neuztraucieties par to, kas var notikt jūsu ceļā. Gatavojieties pārvarēt šo pagrieziena punktu.

PILNĪGI JAUNS SUZUKI S-CROSS - Mild Hybrid

Vieglais hibrīds 48V

Ar visu riteņu piedziņu

Vilktspēja 600/1500 kg

Labākais aprīkojums

Jaunais Suzuki S-CROSS ir aprīkots ar jaudīgu un labi saskaņota griezes momenta 1,4 litru Boosterjet turbodzinēju un 48 V paralēlā tipa (viegla hibrīda) spēkiekārtu garam nedēļas nogales braucienam.

SPILGTS DIZAINS

Mēs daudz dzirdam par to, ka nav pamata vērtēt pēc pirmā iespaida, taču pat ātrs ieskats S-CROSS atklāj tā patieso raksturu. Tas izskatās kā izturīgs apvidus transportlīdzeklis, kura masīvie augšējie un apakšējie režģi piesaista uzmanību un izaicina meklēt piedzīvojumus. Bet ieskatoties mazliet tuvāk, kļūst skaidrs, ka tas ir arī stilīgs, elegants un izsmalcināts.

AGRESĪVAIS APVIDUS STILS

Vienmēr ir svarīgi radīt labu pirmo iespaidu, taču grūtāk ir to saglabāt. Atšķirība slēpjas detaļās.

LED PRIEKŠĒJIE UN AIZMUGURES LUKTURI

Enerģiski un vēsi priekšējie un aizmugures kombinētie lukturi ar trim LED gabarītgaismām rada dinamisku izskatu. Priekšējās gabarītgaismas lukturi kalpo arī kā dienas gaitas lukturi.

 

VĪRIŠĶĪGS SKAISTUMS

Kvadrātveida priekšējo un aizmugurējo riteņu arkas piešķir eksterjeram oriģinalitāti. Sudraba krāsas priekšējā un aizmugurējā bufera apdare rada spēcīgu pirmo iespaidu, kas papildina pilsētas krosovera pārliecinošo izskatu.

INTEGRĒTAS JUMTA SLIEDES

Sudraba krāsas integrētās jumta sliedes, kas izgatavotas no anodēta alumīnija, ir tikpat izteiksmīgas, cik funkcionālas: tās nodrošina nevainojamu estētisku izskatu un lielisku aerodinamiku.

Pieejams GL+ un GLX modeļiem.

ĻOTI IETILPĪGS SALONS

Pateicoties salona plašumam priekšpusē un aizmugurē, jūs varat viegli atlaisties sēdeklī, atpūsties un izbaudīt braucienu.

UNIVERSĀLAIS KRAVAS NODALĪJUMS

60:40 attiecībā nolaižama aizmugurējā sēdekļa atzveltne un daļēji sadalīta bagāžas nodalījuma grīda ļauj ērti novietot dažādas kravas.

AUDIOVIZUĀLĀ SISTĒMA

Izbaudiet Apple CarPlay® vai Android Auto™ bezvadu lietotnes, balss atpazīšanu un Bluetooth® brīvroku zvanus. Varat klausīties mūziku vai pat skatīties filmas ar USB. Ziņojot par transportlīdzekļa statusu, sistēma parāda arī tādu informāciju kā degvielas ekonomija, nobraukums, hibrīda jaudas patēriņš, brīdinājumi un atpakaļskata kameras dati.

PANORĀMAS LŪKA

Dubultie bīdāmie stikla paneļi rada ļoti plašu atvērumu panorāmas jumta lūkai, lai jūs varētu apskatīt debesis no jebkuras vietas automašīnā.

Iespēja GLX modelim.

JAUDĪGĀKI VIDI SAUDZĒJOŠI DZINĒJI

Pie zemiem apgriezieniem 1,4 litru Boosterjet turbodzinējs nodrošina 95 kW (129 ZS) jaudu un 235 Nm griezes momentu vieglai braukšanai. Tiešo degvielas iesmidzināšanu dzinējā nodrošina sprauslas ar septiņiem urbumiem katrā. Dzinēja vieglā konstrukcija ļāva izveidot jaudīgāku un ekonomiskāku spēka agregātu. Degvielas patēriņš pilnpiedziņas S-Cross modeļiem ir tikai 5,8-6,1 l / 100 km atkarībā no versijas.

TRANSMISIJAS IZSTRĀDĀTAS ĒRTĀKAI BRAUKŠANAI

Jaunā S-CROSS pārnesumkārbas palīdz sasniegt lielāku jaudu, labāku degvielas ekonomiju un vienmērīgāku pārslēgšanu.

SEŠPAKĀPJU MANUĀLĀ PĀRNESUMKĀRBA

Optimizēti pārnesumu skaitļi lielākai degvielas ekonomijai. Cietais pārnesumkārbas korpuss slāpē troksni un vibrācijas. Turklāt viegla un precīza ir pārnesumu pārslēgšana un optimizētais līdzsvars veicina vienmērīgu pārslēgšanos.

SEŠPAKĀPJU AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

Šī pārnesumkārba piedāvā plašu pārnesumu attiecību diapazonu visos pārnesumos, nodrošinot izcilu paātrinājumu pat dinamiskas braukšanas laikā. Integrētais dzesētājs uzlabo automātiskās pārnesumkārbas šķidruma dzesēšanas efektivitāti, nodrošinot papildu degvielas ietaupījumu.

Sešu pakāpju automātiskā pārnesumkārba ir aprīkota ar pārslēgšanas lāpstiņām. Manuālajā režīmā tās ļauj pārslēgt pārnesumus uz augstāku vai zemāku, izmantojot slēdžus zem stūres.

INTELEKTUĀLĀ HIBRĪDA SISTĒMA NODROŠINA EFEKTIVITĀTI UN JAUDU

S-CROSS ir aprīkots ar 48V paralēlā tipa (hibrīdsistēmas) piedziņas sistēmu. Lai samazinātu degvielas patēriņu, hibrīdsistēma no lādēšanas režīma pārslēdzas uz 48V Integral Starter Generator (ISG). Integrālais startera ģenerators (ISG) ir ģenerators ar elektromotora funkciju, kas nodrošina papildus 10 kW jaudu un 50 Nm griezes momentu. Litija jonu akumulatora jauda 0,384 kWh.

IEGUVUMI

Bremzēšanas enerģijas atjaunošanas sistēma

Samazināts degvielas patēriņš

Labāka dinamika

Zemāks degvielas patēriņš

ALLGRIP SELECT - ELEKTRONISKĀ VISU RITEŅU PIEDZIŅAS SISTĒMA

Ar ALLGRIP SELECT jūs varat izvēlēties savu braucienu kā "Braukšanas prieks", "Mierīgs" vai "Augsta degvielas efektivitāte", izvēloties režīmus (Auto, Sport, Snow un Lock).

Elektroniski vadāmā pilnpiedziņas sistēmā braukšanas režīma izvēli veic ar vienkāršu rotējošu spiedslēdzi, kas ļauj vadītājam izvēlēties dažādus braukšanas stilus atkarībā no ceļa seguma vai apstākļiem.

UZLABOTAS AKTĪVĀS DROŠĪBAS SISTĒMAS VIEŠ PĀRLIECĪBU UN MIERU

Jaunajā S-CROSS ir jaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas, kas izstrādātas, lai nodrošinātu pārliecinošāku braukšanas pieredzi.

DIVKAMERU BREMZĒŠANAS PALĪGS

Sistēma izmanto monokulāro kameru un lāzera radaru uz vējstikla, lai noteiktu sadursmes draudus ar priekšā esošo šķērsli, piemēram, citu transportlīdzekli vai gājēju. Sistēma arī uzrauga joslu marķējumus, lai palīdzētu vadītājam palikt savā joslā.

BRĪDINĀJUMS PAR JOSLAS ATSTĀŠANU

Braucot ar ātrumu 60 km/h vai vairāk, monokulārā kamera uzrauga baltos marķējumus transportlīdzekļa kreisajā un labajā pusē un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī ar brīdinājuma gaismu instrumentu panelī, ja transportlīdzeklis pārkāpis joslas atzīmes.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA

Atpazīšanas sistēma uzrauga ceļa zīmes un parāda tās daudzfunkcionālajā displejā gadījumā, ja vadītājs tās nepamana braukšanas laikā.

ADAPTĪVĀ KRUĪZKONTROLE AR APTURĒŠANAS UN BRAUKŠANAS FUNKCIJU

Kad priekšā atrodas transportlīdzeklis, kruīza kontrole automātiski uztur noteiktu attālumu starp transportlīdzekļiem atbilstoši trīs dažādiem attāluma iestatījumiem. Ja priekšā nav neviena transportlīdzekļa, sistēma uztur vadītāja iestatīto ātrumu. Turklāt, izmantojot apstāšanās un braukšanas uzsākšanas funkciju, automašīna automātiski apstājas un sāk sekot priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Divas sekundes pēc pilnīgas apstāšanās, apturēšanas un iedarbināšanas funkcija tiek atslēgta un bremzes tiek atlaistas.

AKLĀS ZONAS MONITORINGA SISTĒMA

Izmantojot sensorus abās aizmugurējā bufera pusēs, šī funkcija brīdina vadītāju par transportlīdzekļiem, kas tuvojas pa diagonāli no aizmugures vai pārvietojas paralēli, kas nav redzami sānu spoguļos, mainot joslu.

Pieejams GL+ un GLX modeļiem.