/ Modeļi /

Jaunais JIMNY

Suzuki ir laidis klajā mazā un vieglā apvidus automobiļa Jimny jaunu divvietīgo vieglā kravas automobiļa versiju.

Lai vēl vairāk īstenotu profesionāļu vajadzības, jaunajam Jimny vieglā kravas automobiļa modelim ir liels bagāžas nodalījums ar līdzenu grīdu un drošības nodalījumu.

Jaunais 2019. gada Suzuki Jimny modeļa izskats atgriežas pagātnē, jo dizaineri guva iedvesmu no otrās paaudzes Jimny. Ārējais izskats uzsver automobiļa lieliskās apvidus īpašības.

Leģendārais Suzuki Jimny savu 20. jubileju sagaidīs kā pilnīgi atjaunināts modelis. Suzuki Jimny konstrukcija pamatā ir saglabājusies iepriekšējā, tai ir uz karkasa rāmja nostiprināta virsbūve. Aizmugures tilts ir stingrs, to balsta divi gareniskie balsti un šķērssvira. Jimny transmisijā tiek turpināta pašreizējā pieeja – tai ir ieslēdzama pilnpiedziņa un pārnesumkārba ar pazemināto pārnesumu, kā jābūt kārtīgam SUV.

Jimny pirmsākumi ir jau 1970. gadā, kad Suzuki kā pirmais auto ražotājs prezentēja Japānas Kei klases pilnpiedziņas SUV. Auto ātri kļuva populārs to vidū, kuriem bija nepieciešams ērts, mazs SUV darbam, kā arī parasto auto lietotāju vidū.

194 valstīs ir pārdoti 2,85 miljoni Suzuki Jimny trešās paaudzes automobiļu. Taču drīzumā jau par ikonu kļuvušā auto modeļa vēsturē sāksies jauna nodaļa, kad tiks prezentēta ceturtā paaudze.

Jaunais 2019. gada Suzuki Jimny modeļa izskats atgriežas pagātnē, jo dizaineri guva iedvesmu no otrās paaudzes Jimny. Ārējais izskats uzsver automobiļa lieliskās apvidus īpašības.

Jaunais Jimny ir pieejams piecos krāsu toņos. Turklāt piedāvājumā ir trīs divkrāsu kombinācijas, kurās jumts ir melnā krāsā.

Interjerā uzsvars ir praktiskumam un vadības iekārtu labajam izvietojumam. Instrumentu paneļa vidū ir no iepriekšējiem Suzuki modeļiem pazīstamais vienkārši izmantojamais multimediju un informācijas sistēmu skārienjutīgais ekrāns.

Interjera transformācija un mantu glabāšanas nodalījumi Jūsu ērtībām.

Pasaulē ir vietas, kurām var piekļūt tikai ar Jimny.

Pilnīgi jauns Jimny