/ Modeļi /

IGNIS

Suzuki IGNIS – augsta konstrukcijas stiprība ar mazu svaru

Jaunais Ignis pilnībā seko Suzuki filozofijai, kurš cenšas panākt lielāku ekonomiju, samazinot automašinas svaru. Izmantojot augstas stiprības tēraudu, struktūra ir ļoti viegla, bet tajā pašā laikā stipra.

Pārdomāta konstrukcija padara Igni  arī ērtu, jo nav vibrācijas vai pārmērīga trokšņa. Skaņas izolācija ir rūpīgi apsvērta, nepievienojot tai papildus svaru.

PLAŠS SALONS

Pateicoties pavisam jaunajai virsbūves pamatnei, dzinēja nodalījums izveidots pēc iespējas mazāks, atstājot vairāk vietas pasažieriem. Priekšējo un aizmugurējo sēdekļu pasažieru nodalījumā ir daudz vairāk vietas. Regulējams aizmugures sēdeklis uzlabo telpas kopējo izmantošanu.

Bīdāmo aizmugurējo sēdekļu sistēma ļauj pielāgot pasažieru un bagāžas nodalījumu.

Vadītājam ir daudz informācijas, jo Ignim ir ceļojuma dators, kas s uzrāda ārējo gaisa temperatūru, degvielas patēriņu, tās pietiekamību un automašīnas vidējo ātrumu. Pārslēgšanas indikators palīdz ekonomēt.

Suzuki Smart Audio ar lielu 7 collu skārienekrānu ļauj kontrolēt atpakaļskata kameras attēlus, kā arī izmantot saderīgas viedtālruņu lietojumprogrammas. Navigācija ir pieejama kā papildus aprīkojums.

AllGrip Auto katrai sezonai

Izmantojot AllGrip Car, vadītājs ir mazāk pakļauts braukšanas un ceļa apstākļu izmaiņām, ļaujot vadītājam koncentrēties uz braukšanu. AllGrip Auto ir optimāla četru riteņu piedziņas sistēma, kas nodrošina vadītājam mieru gan ikdienas, gan slidena ceļa apstākļos. Tās hidrauliskā sakabe ļauj jaudu automātiski novirzīt uz aizmugurējiem riteņiem, kad sistēma konstatē priekšējo riteņu saķeres zudumu.

Ignis ir aprīkots ar perfektu 1.2 DualJet 90 HP benzīna dzinēju, kas aprīkots ar dubultu inžekcijas sistēmu katram cilindram, kas palielina degvielas efektivitāti un veiktspēju, neradot nepieciešamību pēc turbokompresora sistēmas.