/ Serviss /

Garantija

SSANGYONG LĪGUMA GARANTIJAS

Ražošanas defektu garantija

SSANGYONG Jūsu automašīnai nodrošina visu ražošanas defektu garantiju 5 gadu garumā bez nobraukuma ierobežojuma, izņemot atsevišķus gadījumus, par kuriem Jūs tiksiet informēts, sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai.

Jūsu automašīnas līguma garantija nodrošina ražotāja vai tā oficiāla pārstāvja atzītu bojātu detaļu bezmaksas remontu vai nomaiņu, kā arī nepieciešamo remontdarbu veikšanu bojājumu novēršanai.

Caurrūsēšanas garantija

SSANGYONG Jūsu automašīnai nodrošina garantiju pret caurrūsēšanu (virsbūves caurrūsēšana no iekšpuses uz ārpusi), sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai:

  • 6 gadi (72 mēneši).

Caurrūsēšanas garantija sedz  SSANGYONG vai tā oficiālā pārstāvja atzītu bojātu elementu remontu vai nomaiņu, ja bojājumi radušies caurrūsēšanas rezultātā.

Garantijas apkope un rezerves daļas

Lai Jūsu automašīna saņemtu bezmaksas pakalpojumus dažādu SSANGYONG līguma garantiju ietvaros, iesakām apkopes un citus remontdarbus veikt pie SSANGYONG oficiālā pārstāvja. Tas būs Jūsu padomdevējs jautājumos par automašīnas lietošanas režīmam vispiemērotāko apkopes veidu.