/ Serviss /

Garantija

ISUZU LĪGUMA GARANTIJAS

Ražošanas defektu garantija

ISUZU Jūsu automašīnai nodrošina visu ražošanas defektu garantiju 5 gadu garumā vai arī līdz 250 000 km nobraukumam, izņemot atsevišķus gadījumus, par kuriem Jūs tiksiet informēts, sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai.

Jūsu automašīnas līguma garantija nodrošina ražotāja vai tā oficiāla pārstāvja atzītu bojātu detaļu bezmaksas remontu vai nomaiņu, kā arī nepieciešamo remontdarbu veikšanu bojājumu novēršanai.

Caurrūsēšanas garantija

ISUZU Jūsu automašīnai nodrošina garantiju pret caurrūsēšanu (virsbūves caurrūsēšana no iekšpuses uz ārpusi), sākot no Apkopju un garantiju grāmatiņas Garantijas sertifikātā norādītā piegādes datuma Jums vai Jūsu pilnvarotai personai:

  • 6 gadi (72 mēneši).

Caurrūsēšanas garantija sedz  ISUZU vai tā oficiālā pārstāvja atzītu bojātu elementu remontu vai nomaiņu, ja bojājumi radušies caurrūsēšanas rezultātā.

Garantijas apkope un rezerves daļas

Lai Jūsu automašīna saņemtu bezmaksas pakalpojumus dažādu ISUZU līguma garantiju ietvaros, iesakām apkopes un citus remontdarbus veikt pie ISUZU oficiālā pārstāvja. Tas būs Jūsu padomdevējs jautājumos par automašīnas lietošanas režīmam vispiemērotāko apkopes veidu.