/ Modeļi /

D-max Regular Cab

Viedākais un drošākais pilnīgi jaunais Isuzu D-Max.

Pateicoties mūsdienīgai pastiprinātai un stingrākai konstrukcijai, kā arī transmisijas, stūres un balstiekārtas uzlabojumiem, Jaunais Isuzu D-Max Regular cab lieliski turas uz ceļa. Isuzu D-Max ir 1,9 litru RZ4E dīzeļmotors (Euro 6d) un sešpakāpju manuālā. Transportlīdzeklis var vilkt piekabi ar bremzēm līdz 3500 kg, maksimālais pieļaujamais sakabes slodzes limits ir 350 kg un piekabes šupošanās vadības sistēma ir standarta. Visu riteņu piedziņas modeļiem ir pieejama arī aizmugurējās ass diferenciāļa bloķēšana. D-Max klīrenss ir 240 mm.

Pamata aprīkojumā ietilpst: 18 collu tērauda diski; Tukšgaitas dzinēja iedarbināšanas un apturēšanas sistēma; Dubļusargi (priekšā un aizmugurē); Vējstikla tīrītāji ar standarta un īpaši izstrādātām slotiņām; Priekšējie elektriskie logi; Pieliecama un teleskopiski izvelkama stūre; Bluetooth/USB/AUX; Lietus sensors un automātiskie priekšējie lukturi; Apsildāmi priekšējie sēdekļi; Palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai kalnā un braukšanai; Ārējie kravas āķi; Aizsargrāmis salona.

Divvietīga kabīne.

Mērinstrumentu panelis.

Radio panelis.

Manuālais kondicionieris.

Uzlādes ierīce.

Transmisija 4x4 ar manuālo pārnesumkārbu.

ISUZU D-MAX BLACK EDITION
Neatkarīgi no tā vai jums ir jaunuzņēmumus vai ilgi pastāvošs uzņēmums un tas darbojas amatniecības,lauksaimniecības vai celtniecības jomā, jūs varat paļauties uz Isuzu D-Max Black Edition. Paplašiniet savu autoparku ar jaudīgu spēkratu un izbaudiet lielāku elastību ikdienas vajadzībām.


Isuzu Black Edition ir 1,9 l tiešās iesmidzināšanas turbodīzeļdzinējs ar 120 kW (163 ZS) jaudu. Šim modelim ir hidrauliskais stūres pastiprinātājs uzlabotai smagu kravu pārvadāšanai. Roku balsti, uzglabāšanas nodalījumi un priekšējās durvīs esošie pudeļu turētāji ir nelielas lietas, kam ir liela nozīme, ja jums ar automobili jābrauc katru dienu.


Kruīza kontrole atvieglo braukšanu pa šoseju, it īpaši automobiļiem ar manuālo pārnesumkārbu. Tā kā arī redzamība ir svarīga braukšanas laikā, lietus sensors un automātiskie priekšējie lukturi ir iekļauti šī modeļa standartaprīkojumā. Bezceļa apstākļos automobiļa stabilitāti nodrošina piekabes šūpošanās kontrole, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā, nobrauciena no kalna kontroles, elektroniskās stabilitātes kontrole un vilces kontroles sistēma.