/ Pakalpojumi /

Apdrošināšana

Tieši tāpat kā līzingu, mūsu autosalonā iespējams veikt Jūsu automašīnas apdrošināšanu. Mūsu pārdevēji – konsultanti sniegs informāciju par apdrošināšanas kompāniju piedāvājumiem gan KASKO, gan OCTA polišu iegādē. Arī šeit tiks ņemtas vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Palīdzēsim gan nosūtīt pieteikumu, gan saņemt jau noformētu polisi.

Arī tad, ja jāapdrošina jau gados vecāka automašīna, vai arī ja Jūs esat kādas citas markas automašīnas īpašnieks, labprāt sniegsim Jums padomu par Jūsu gadījumam visoptimālāko apdrošināšanas polises iegādi.

OCTA

Visiem automašīnu īpašniekiem ikdienā ir nepieciešama sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas (OCTA) polise, kas atlīdzinās citas personas transportlīdzeklim nodarīto kaitējumu. OCTA polises maksas aprēķinam tiek ņemti vērā vairāki faktori, apdrošināšanas maksājuma apmērs katra klienta transportlīdzeklim tiek noteikts individuāli.

KASKO

Tā ir sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sedz radušos zaudējumus transportlīdzekļa bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā.

Visu līzinga periodu ir obligāti KASKO un civiltiesiskā apdrošināšana līzinga kompānijas akceptētajās apdrošināšanas sabiedrībās.

Apdrošināšanas prēmija (polises cena) tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā tieši Jūs raksturojošos riska faktorus un izvēlētos nosacījumus.

Mūsu sadarbības partneri:

 

 

 

Lai jau iepriekš iegūtu Jums nepieciešamu informāciju, sazinieties ar apdrošināšanas konsultantu.